AEROSTURK ALIVE 2015 ürün gamı...

önce can güvenliği ve saygın uçuş markası güvenilirliği...

Hakkımızda

Herkese Merhaba ...

 

GÖKYÜZÜNÜ YIRTMA REHBERİNİZ WWW.AEROSTURK.COM 'A HOŞGELDİNİZ ..

 

1988'den beri bilfiil aktif uygulayıcısı olduğum sportif havacılık ve outdoor yani açıkalan doğa sporları faaliyetleri konusunda Türkiye'deki bir avuç öncüden birisi olarak "Herkesin keyif aldığı yaratıcı bir doğa sporu hobisi olmalı" diyerek bu sporlara gönül vermiş tüm ilgililere AEROSTURK Temsilcilik &  ALIVE DOĞA SPORU VE UÇUŞ EKİPMANLARI çatısı altında ilerki bir çok süpriz yenilik ve oluşumun da erken haberini vererek nefeskesen capcanlı faaliyetlerin zenginliği eşliğinde sizlere yeni misyonumu gururla takdim ediyorum .

 

Yıllar önce amatör ruh ve tutku ile başladığım birçok sportif havacılık ve açıkalan doğa sporunu MT olduğum ilk okulum ve işyerim SOYLU HAVACILIK LTD.'in sönmeyen meşalesinden bir parça almış olsam gereki ki yıllara rağmen tüm bu faaliyetlerimden halen büyük enerji alabilerek  , bunlarla ilgilenmek isteyenlere de bu recreation faaliyetlerine yönelik başta yabancılık çekebilecekleri bu başka boyuttaki besleyici sporlar için doğru malzeme seçiminden başlayarak tüm etkinliğin eğitimli ve emniyetli icrası  ile devam eden tüm süreçleri doğru yönlendirmeyi ticari kaygıdan uzak yerine getirmek öncelikli amacımdır .  

 

Benim gibi ilk birkaç kişinin başı çektiği eskilerden bilebileceğiniz gibi Airwave,Apco,La mouette,Cosmos,UP,Moyes,Airush,Crazyfly,Aeros,Airush,Brauniger , Edel vb. gibi birçok büyük markayı da bizzat Türkiye'ye ilk kez getiren  biri olarak o dönem parmakla gösterilecek kadar az bir camianın nüfusunun artması için kişisel çabalarım havacılık gazeteciliğine yönelik bazı TV kanallarında programlara katılmak,Uçantürk-Savunma&Havacılık,Atlas gibi dergilere verdiğim yazı-fotoğraflar sayesinde faal bir sportif serbest  uçuş cemiyeti yaratmak yönünde yaygın ve ciddi münferit çabalarım olmuştur . 

 

Yıllarca dış ticaret kariyerimi dünyanın farklı bölgeleri ile yoğun ticaret , seyahat ve tecrübeler ile belli bir başarı seviyesine taşıdıktan sonra ömürboyu kişisel gelişimin zorunluluğuna inanan birisi olarak görevim sektörel vizyon ve üretim knowhow'ına gerçekten saygıyla tam inandığım birçok başarılı markanın çok çeşitli iletişim kanalları ile farklı kullanıcı gruplarına hitap eden rekabetçi,yenilikçi,teknolojik,uzunömürlü,ekonomik ve ekolojik sportif havacılık , kiteboard ve outdoor  sporlarına yönelik seçkin ekipman ve ürün gamının tamamımı en üst kurumsallık anlayışı ile düzgün temsil etmek , münhasıren tüm Türkiye başta K.Kıbrıs ve O.Doğu ülkelerine (sınırlı süre için) de ortak bağlar ve faaliyetler yoluyla bu sporları sevdirmek ve tanıtmaktır . 

 

Sizlere artık bir dünya markası olduğu tescillenmiş, aranan markalar arasında yeralan ; "Yelkenkanat,Ultralight,Motorlu deltatrike,Kiteboard ve YP ile cesitli kuşam/aksesuarlar dahil  hertürlü uçuş aksam ekipmanı uretimi" konusunda tam sertifiye bugun ve yarına yönelik daha iyiyi aramak için ARGE çalışmaları hiç durmadan devam eden yelkenkanatta " DÜNYA ŞAMPİYONLARININ TERCİHİ "  , knowhow bilgi birikimi Perestroyka öncesi Rusya'nın uzay projelerini takip ettirdiği "Antonov Design Bureau" mühendislerinin beyintakımını oluşturduğu ciddi bir üretici olan AEROS LTD. firmasını takdim etmekten büyük gurur duyarım .

 

Yine 1994'den beri yamaçparaşütü arenasında farkli ve ayritiyi onemseyen  katma degerleriyle  onemli uretici damgasını vurmuş , halen saygınlığını koruyan  NIVIUK  çeşitli evrimlerden (EDEL sonasi) geçtikten sonra 2015 serisi YENI NESIL kanat tasarımlarıyla özellikle PPG ,OPEN CLASS XC ve  Ticari Tandem modellerinde yakaladığı başarısını sürdürmeye aynen devam etmektedir .  

 

Yanı sıra doğa sporlarına hitapeden ABOARDS  kiteboarding ve snow kiteboarding ile gerek yazları deniz kıyısında gerekse kışları karlı dağlarda ve zeminlerde birinci sınıf bir markanın 2015 en renkli tasarımları ile coşacaksınız . 

 

CORSAIR  paramotorları M25Y den sonra uzun suredir ARGE sini yaptigi sivi sogutmasiz BLACK BULL 36HP guc motorunu 2015 model olarak daha yeni piyasaya surdu.

 

POLINI paramotorlari THOR 130,190 light ,200evo serisine ilave olarak 36hp lik su sogutmali Thor250 modeliyle yarismalarda ilk ucu hep aliyor.

 

AEROSPARA , 2015 sezonu icin gelistirdigi CRUISER kitesurfleri ile goz doldurdu ve hemen talep toplamaya basladi. Yine one cikan urunlerden BERCUT speedglider ile kitefoil kayak/snowboard modelleri ile cok tuttu.

 

Uçuş sporları dışında kitesurf gibi diğer tüm doğa sporlarını tamamlayan öndegelen  diğer markaların da münhasır temsilciliklerini peyderpey buradan arz ederek birbirini tamamlayan bir çok yeni ve teknik ürünleri beğeninize sunacağız . 

 

AEROSPARA , yeni CRUISER freeride / frestye /trick mode CRUISER ile 2015 e hizli basladi .

 

2015'te BRAKO GYROCOPER markasinin lansman ,satis/dagitimi ile de daha yakindan ilgienmek icin hazirliklarimiz hizla suruyor .

 

 AEROSTURK temsilcilik & ALIVE DOĞA SPORU VE UÇUŞ EKİPMANLARI websitemizde amacımız öncelikle doğru bilgilenmenizi teminen size tüm bu spor dallarını çılgınlıktan çok uzak mantık ve eğitim çerçevesinde sevdirmektir . Profesyonel bilgi ve tecrübemiz ışığında sizi doğru yönlendirmek ve de uygun eğitimini almış alacak arkadaşlarımıza en modern ve üst kalitedeki tüm ekipmanları en cazip koşul ve fiyatlarda sunmak , etkin tedarik zincirimiz ile eksiksiz temin etmektir .

 

Herhangi bir ürün veya bağlantılı faaliyetimiz konusunda aklınıza takılan hertürlü sorunuzu websitemizin sonundaki İLETİŞİM FORMU  kısmından info hattımıza bırakacağınız mesajınız ile kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz . 

 

Günün birinde geniş ürün ailemiz ve faaliyet grubumuz ile siz büyük çocuklara yönelik özel tasarlanmış teknik ürünlerimiz ile sınırsız ferah alanlardan birinde tanışabilmenizi can'ı gönülden diliyorum . AEROSTURK.COM websitemizi ve bağlantılı Facebook,Twitter,Youtube hesap sayfalarımızı ara ara yoklamayı ihmal etmeyin..

 

Siz siz olun hayatı 4 mevsim yaşayabilmek dururken kendinizi klişelere sokup tek,aynı ve sıkıcı bir mevsimi adeta droid gibi yeniden yaşamaya zorlamayın . Çünki hayatınızın akıp giden değerli zamanları yine bizzat kendinize ait keşfedilmeyi bekleyen çok ama çok değerli dönüşümleri gizliyor sizin için hem de sadece bir adım ötenizde başka bir boyutun ve size yeni gelebilecek ustun markalar sayesinde  .. 

 

Diliyoruz ki 2015 herkese huzur , umut , yenilik  , basari ve ugrastigi konuda gelisim getirsin ..

 

 

Sevgi ve Saygılarımızla ,  

Mehmet Can ARKAN

AEROSTURK Temsilcilik & ALIVE DOĞA SPORU VE UÇUŞ EKİPMANLARI

 

Boğaziçi Üniversitesi Havacılık Kulübü'nü kurduğumuz günlerde karikatürümü çizen sevgili Murat Yeşilleten'den bir hatıra ..

Uçmak söz konusu oldu mu o günlerden bugüne değişen pek birşey yok galiba .. ;-)

Ürünler
YELKENKANAT
AEROS YELKENKANAT ÜRÜN GAMI
SERBEST YAMACPARASUTU PG & PARAMOTOR PPG
NIVIUK PARAGLIDERS YAMAÇPARAŞÜTÜ ÜRÜN GAMI
MOTORLUDELTA
AEROS MOTORLUDELTA ÜRÜN GAMI
ULTRALIGHT
AEROS 3 AXIS ULTRALIGHT URUN GAMI
UÇURTMASÖRFÜ
AEROS KITESURF URUN GAMI
UCUS AKSESUARLARI
PARAMOTOR
2 ZAMANLI MOTOR VE AKSESUAR KOMPLE TAKIM
AEROSTURK TEMSILCILIK & ALIVE DOGA SPORU VE UCUS EKIPMANLARI RESMI WEBSITESI